Schedules - Program Search (1.0.6) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: Category
lv: Kategorija

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: Program
lv: Programma

en: link
lv: saite

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: here
lv: šeit

en: Session
lv: Sesija
