Project Browser (2.0.0-alpha10) - en to el translation catalogue (29 entries)

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Status
el: Κατάσταση

en: List
el: Λίστα

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Help
el: Βοήθεια

en: Continue
el: Συνέχεια

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Last
el: Τελευταίο

en: Uninstall
el: Απεγκατάσταση

en: Install
el: Εγκατάσταση

en: Source
el: Πηγή

en: Search results
el: Αποτελέσματα αναζήτησης

en: First
el: Πρώτο

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Recipes
el: Συνταγές

en: Grid
el: Πλέγμα

en: About
el: Περί

en: Newest first
el: Τα νεότερα πρώτα

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης
