Project Browser (2.0.0-alpha10) - en to fi translation catalogue (33 entries)

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Status
fi: Tila

en: List
fi: Lista

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Browse projects
fi: Selaa projekteja

en: Projects
fi: Projektit

en: Categories
fi: Kategoriat

en: Search
fi: Etsi

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Help
fi: Ohje

en: Continue
fi: Jatka

en: Configure
fi: Määrittele

en: Last
fi: Viimeinen

en: Uninstall
fi: Asennuksen poisto

en: Install
fi: Asenna

en: Source
fi: Lähde

en: Search results
fi: Hakutulokset

en: First
fi: Ensimmäinen

en: Installed
fi: Asennettu

en: Recipes
fi: Reseptit

en: Grid
fi: Ruudukko

en: Filter by category
fi: Suodata kategorialla

en: Show all
fi: Näytä kaikki

en: About
fi: Tietoja

en: Newest first
fi: Uusin ensin

en: Uses
fi: Käyttää

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: Placeholder
fi: Paikkamerkki
