Project Browser (2.0.0-alpha10) - en to gl translation catalogue (26 entries)

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Status
gl: Estado

en: List
gl: Lista

en: Actions
gl: Accións

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Categories
gl: Categorías

en: Search
gl: Buscar

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Help
gl: Axuda

en: Continue
gl: Continuar

en: Configure
gl: Configurar

en: Uninstall
gl: Desinstalar

en: Install
gl: Instalar

en: Source
gl: Orixe

en: Search results
gl: Resultados da busca

en: First
gl: Primeiro

en: Installed
gl: Instalado

en: Grid
gl: Grella

en: About
gl: Información

en: Newest first
gl: O máis recente primeiro

en: Uses
gl: Usos

en: Items per page
gl: Elementos por páxina
