Project Browser (2.0.0-alpha10) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Search
ht: Chèche

en: Help
ht: Èd

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj
