Project Browser (2.0.0-alpha10) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Search
hy: Որոնել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Help
hy: Օգնություն

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Search results
hy: Որոնման արդյունքները

en: Installed
hy: Տեղադրված

en: Uses
hy: Օգտագործում
