Project Browser (2.0.0-alpha10) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Description
se: Čilgehus

en: Search
se: Oza

en: Help
se: Veahkki

en: Search results
se: Ohcanbohtosat

en: About
se: Birra
