Project Browser (2.0.0-alpha10) - en to th translation catalogue (24 entries)

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Next
th: ถัดไป

en: Status
th: สถานะ

en: List
th: ดูลิสต์

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Categories
th: หมวดหมู่

en: Search
th: ค้นหา

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Continue
th: ดำเนินการต่อ

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Uninstall
th: ลบโมดูล

en: Install
th: ติดตั้ง

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: Search results
th: ผลการค้นหา

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: Grid
th: ตะแกรง

en: Show all
th: แสดงทุกข้อ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Newest first
th: ใหม่ล่าสุดก่อน

en: Uses
th: ใช้
