Project Browser (2.0.0-alpha10) - en to ug translation catalogue (19 entries)

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Status
ug: ھالەت

en: List
ug: تىزىملىك

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Last
ug: ئاخىرقى

en: Uninstall
ug: ئۆچۈرۈش

en: Install
ug: قاچىلاش

en: Source
ug: مەنبە

en: Search results
ug: ئىزدەش نەتىجىسى

en: First
ug: بىرىنچى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش

en: Sort by:
ug: : سورتلاش
