Project Browser (2.0.0-alpha2) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: List
km: បញ្ជី

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Active
km: សកម្ម

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Install
km: ដំឡើង

en: Search results
km: លទ្ធផល​ស្វែងរក

en: Results
km: លទ្ធផល

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: About
km: អំពី

en: Drupal core
km: សារៈសំខាន់​របស់ Drupal

en: Uses
km: ប្រើ

en: Filter settings
km: ការ​កំណត់​តម្រង
