Project Browser (2.0.0-alpha4) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: List
ast: Llista

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Categories
ast: Categoríes

en: Search
ast: Guetar

en: Weight
ast: Pesu

en: Install
ast: Instalar

en: Search results
ast: Resultaos de la gueta

en: Results
ast: Resultaos

en: Installed
ast: Instaláu
