Project Browser (2.0.0-alpha5) - en to kn translation catalogue (18 entries)

en: Previous
kn: ಹಿಂದಿನ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Categories
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Last
kn: ಕೊನೆಯ

en: Install
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸು

en: Browse
kn: ವೀಕ್ಷಿಸು

en: Source
kn: ಆಕರ

en: Search results
kn: ಶೋಧನೆಯ ಫಲಿತಾಂಶಗಳು

en: First
kn: ಮೊದಲ

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ

en: About
kn: ಕುರಿತು
