Project Browser (2.0.0-alpha5) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Previous
te: ముందు

en: Next
te: తరువాత

en: Status
te: స్థితి

en: List
te: జాబితా

en: Description
te: వివరణ

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Categories
te: వర్గాలు

en: Search
te: వెతుకు

en: Weight
te: భారం

en: Install
te: స్థాపించు

en: Source
te: మూలం

en: Search results
te: అన్వేషణ ఫలితాలు

en: Results
te: ఫలితాలు

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
