Project Browser (2.0.0-alpha6) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Status
be: Статус

en: List
be: Спіс

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Search
be: Пошук

en: Weight
be: Вага

en: Install
be: Усталяваць

en: Source
be: Крыніца

en: Search results
be: Вынікі пошуку

en: Results
be: Вынікі

en: Installed
be: Усталявана

en: Select
be: Выбраць

en: Grid
be: Сетка

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Placeholder
be: Запаўняльнік
