Project Browser (2.0.0-alpha6) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Status
is: Støða

en: List
is: Listi

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Categories
is: Bólkar

en: Search
is: Leita

en: Weight
is: Vekt

en: Search results
is: Leitiúrslit

en: Results
is: Úrslit

en: About
is: Um
