Project Browser (2.0.0-alpha7) - en to az translation catalogue (23 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Status
az: Vəziyyət

en: List
az: Siyahı

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Search
az: Axtarış

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Continue
az: Davam et

en: Last
az: Son

en: Install
az: Yükləmek

en: Source
az: Mənbə

en: Search results
az: Axtarış nəticələri

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Recipes
az: Reseptlər

en: Grid
az: Cədvəl

en: About
az: Haqqında

en: Newest first
az: Ən yeni əvvəldə

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: Placeholder
az: Köməkçi söz
