Project Browser (2.0.0-alpha7) - en to bo translation catalogue (24 entries)

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: Install
bo: སྒྲིག་འཇུག

en: Source
bo: ཁུངས

en: Search results
bo: འཚོལ་བཤེར་གྱི་མཇུག་འབྲས

en: First
bo: དང་པོ

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: Grid
bo: དྲ་མིག

en: Show all
bo: ཆ་ཚང་སྟོན་པ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Newest first
bo: གསར་ཤོས་སྔོན་དུ་བཞག་པ

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས
