Project Browser (2.0.0-alpha7) - en to ca translation catalogue (27 entries)

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Status
ca: Estat

en: List
ca: Llistat

en: Actions
ca: Accions

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Projects
ca: Projectes

en: Search
ca: Cerca

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Continue
ca: Continua

en: Last
ca: Darrer

en: Install
ca: Instal·la

en: Browse
ca: Navega

en: Source
ca: Font

en: Search results
ca: Resultats de la cerca

en: First
ca: Primer

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Recipes
ca: Repectes

en: Grid
ca: Graella

en: About
ca: Detalls

en: Newest first
ca: Els més nous primer

en: Uses
ca: Usos

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: Placeholder
ca: Marcador
