Project Browser (2.0.0-alpha7) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: Status
is: Staða

en: List
is: Listi

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Categories
is: Flokkar

en: Search
is: Leit

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Continue
is: Halda áfram

en: Last
is: Síðasta

en: Search results
is: Leitarniðurstöður

en: First
is: Fyrsta

en: Grid
is: Grind

en: About
is: Um

en: Items per page
is: Hlutir per síðu
