Project Browser (2.0.0-alpha8) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Status
bg: Статус

en: List
bg: Списък

en: Actions
bg: Действия

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Categories
bg: Категории

en: Search
bg: Търси

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Continue
bg: Продължи

en: Install
bg: Инсталирай

en: Source
bg: Източник

en: Search results
bg: Резултати от търсенето

en: Filter by category
bg: Покажи
