Project Browser (2.0.0-alpha8) - en to fil translation catalogue (13 entries)

en: Previous
fil: Nakaraan

en: Next
fil: Susunod

en: Status
fil: Kalagayan

en: List
fil: Listahan

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Categories
fil: Mga kategorya

en: Search
fil: Hanapin

en: Weight
fil: Timbang

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Install
fil: Ilagay
