Project Browser (2.0.0-alpha8) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Status
ne: अवस्था

en: List
ne: सूचि

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Source
ne: स्रोत

en: Search results
ne: खोजी परिणामहरू

en: Installed
ne: स्थापित गरिएको

en: About
ne: बारेमा
