Project Browser (2.0.0-alpha9) - en to da translation catalogue (32 entries)

en: Previous
da: Forrige

en: Next
da: Næste

en: List
da: Vis

en: Actions
da: Handlinger

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Projects
da: Projekter

en: Categories
da: Kategorier

en: Search
da: Søg

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: No modules found
da: Ingen moduler fundet

en: Continue
da: Fortsæt

en: Last
da: Sidste

en: Install
da: Installér

en: Source
da: Kilde

en: Search results
da: Søgeresultater

en: First
da: Første

en: Installed
da: Installeret

en: Recipes
da: Opskrifter

en: Grid
da: Gitter

en: Filter by category
da: Filtrér udfra kategorien

en: Show all
da: Vis alle

en: Contrib modules
da: Contrib-moduler

en: About
da: Om

en: Newest first
da: Nyeste først

en: Uses
da: Bruger

en: Items per page
da: Antal elementer

en: Learn more
da: Lær mere

en: Compatible
da: Kompatibel

en: Not compatible
da: Ikke kompatibel
