Project Browser (2.0.0-alpha9) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Status
sl: Stanje

en: List
sl: Seznam

en: Actions
sl: Akcije

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Categories
sl: Kategorije

en: Search
sl: Išči

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Search results
sl: Rezulati iskanja

en: Installed
sl: Nameščeno

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
