Project Browser (2.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (33 entries)

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Status
he: מצב

en: List
he: רשימה

en: Actions
he: פעולות

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Projects
he: פרוייקטים

en: Categories
he: קטגוריות

en: Search
he: חיפוש

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Help
he: עזרה

en: Continue
he: להמשיך

en: Configure
he: הגדרות

en: Last
he: אחרון

en: Uninstall
he: הסרה

en: Install
he: התקנה

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Source
he: מקור

en: Search results
he: תוצאות חיפוש

en: First
he: ראשון

en: Enabled filters
he: פילטרים שהופעלו

en: Installed
he: מותקן

en: Recipes
he: מתכונים

en: Grid
he: רשת

en: About
he: אודות

en: Default sort
he: מיון ברירת מחדל

en: Newest first
he: חדש תחילה

en: Uses
he: שימושים

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: Placeholder
he: שומר מקום
