Project Browser (2.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (40 entries)

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Status
hu: Állapot

en: List
hu: Lista

en: Actions
hu: Műveletek

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Browse projects
hu: Projektek böngészése

en: Projects
hu: Projektek

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Search
hu: Keresés

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: Help
hu: Súgó

en: Continue
hu: Folytatás

en: Configure
hu: Beállít

en: Last
hu: Utolsó

en: Uninstall
hu: Eltávolítás

en: Install
hu: Telepítés

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Source
hu: Forrás

en: Search results
hu: Találatok

en: First
hu: Első

en: Enabled filters
hu: Engedélyezett szűrők

en: Installed
hu: Telepített

en: Recipes
hu: Receptek

en: Grid
hu: Rács

en: Filter by category
hu: Szűrés kategória szerint

en: About
hu: Leírás

en: Default sort
hu: Alapértelmezés szerinti rendezés

en: Newest first
hu: Legújabb elöl

en: Uses
hu: Használat

en: Sort options
hu: Rendezési lehetőségek

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: Placeholder
hu: Helykitöltő

en: Learn more
hu: További információk

en: an hour ago | @count hours ago
hu[0]: egy órával ezelőtt
hu[1]: @count órával ezelőtt

en: Compatible
hu: Kompatibilis

en: Not compatible
hu: Nem kompatibilis
