Project Browser (2.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (23 entries)

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Status
ku: ڕەوش

en: List
ku: لیستە

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: Search
ku: گەڕان

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Help
ku: یارمەتی

en: Continue
ku: بەردەوام بە

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Uninstall
ku: هەڵوەشاندنەوە

en: Install
ku: دامەزرێنە

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Search results
ku: ئەنجامەکانی گەڕان

en: Enabled filters
ku: چالاککردنی پاڵێوەکان

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
