Project Browser (2.0.0-beta1) - en to my translation catalogue (19 entries)

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Status
my: အခြေအနေ

en: List
my: စာရင်း

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: Last
my: နောက်ဆုံး

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: Search results
my: ရှာလို့ရသောရလဒ်များ

en: First
my: ပထမ

en: About
my: အကြောင်း

en: Newest first
my: အသစ်များကို အရင်ဆုံး
