Project Browser (2.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (38 entries)

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: List
nl: Lijst

en: Actions
nl: Acties

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Browse projects
nl: Blader door projecten

en: Projects
nl: Projecten

en: Categories
nl: Categorieën

en: Search
nl: Zoeken

en: Weight
nl: Gewicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Configure
nl: Instellen

en: Last
nl: Laatste

en: Uninstall
nl: Deïnstalleren

en: Install
nl: Installeren

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Source
nl: Bron

en: Search results
nl: Zoekresultaten

en: First
nl: Eerste

en: Enabled filters
nl: Ingeschakelde filters

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Recipes
nl: Recepten

en: Grid
nl: Raster

en: Filter by category
nl: Op categorie filteren

en: About
nl: Over

en: Default sort
nl: Standaardsortering

en: Newest first
nl: Nieuwste eerst

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Sort options
nl: Sorteeropties

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: Clear selection
nl: Selectie verwijderen

en: Learn more
nl: Meer te weten komen

en: Compatible
nl: Compatibel

en: Not compatible
nl: Niet compatibel
