Project Browser (2.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (33 entries)

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Status
sk: Stav

en: List
sk: Zoznam

en: Actions
sk: Akcie

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Categories
sk: Kategórie

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Help
sk: Pomoc

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Last
sk: Posledné

en: Uninstall
sk: Odinštalovať

en: Install
sk: Inštalácia

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Source
sk: Zdroj

en: Search results
sk: Výsledky vyhľadávania

en: First
sk: Prvý

en: Enabled filters
sk: Povolené filtre

en: Installed
sk: Inštalované

en: Recipes
sk: Recepty

en: Grid
sk: Mriežka

en: Filter by category
sk: Filtrovať podľa kategórie

en: About
sk: Informácie o

en: Default sort
sk: Predvolené poradie

en: Uses
sk: Používa

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: Learn more
sk: Zistiť viac
