Project Browser (2.0.0-beta2) - en to ja translation catalogue (35 entries)

en: Previous
ja: 前へ

en: Next
ja: 次へ

en: Status
ja: 状態

en: List
ja: リスト

en: Actions
ja: アクション

en: Description
ja: 説明

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Projects
ja: プロジェクト

en: Categories
ja: カテゴリー

en: Search
ja: 検索

en: Weight
ja: ウェイト

en: Settings
ja: 設定

en: Help
ja: ヘルプ

en: Continue
ja: 継続

en: Configure
ja: 設定

en: Last
ja: 最後

en: Uninstall
ja: アンインストール

en: Install
ja: インストール

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Source
ja: ソース

en: Search results
ja: 検索結果

en: First
ja: 最初

en: Enabled filters
ja: 有効なフィルター

en: Most popular
ja: 最も人気が高い

en: Installed
ja: インストール済み

en: Recipes
ja: レシピ

en: Grid
ja: グリッド

en: Filter by category
ja: カテゴリーで絞り込み

en: About
ja: アバウト

en: Default sort
ja: デフォルトの並び順

en: Newest first
ja: 新しい順

en: Uses
ja: 機能

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: Placeholder
ja: プレースホルダー
