Project Browser (2.0.0-beta2) - en to bs translation catalogue (20 entries)

en: Previous
bs: Prethodni

en: Next
bs: Sljedeći

en: List
bs: Izlistaj

en: Actions
bs: Akcije

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Projects
bs: Projekti

en: Categories
bs: Kategorije

en: Search
bs: Pretraga

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Help
bs: Pomoć

en: Continue
bs: Nastavi

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Uninstall
bs: Deinstalacija

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Source
bs: Izvor

en: Search results
bs: Rezultati pretrage

en: Default sort
bs: Defaultno sortiranje
