Project Browser (2.0.0-beta2) - en to cy translation catalogue (22 entries)

en: Previous
cy: Cynt

en: Next
cy: Nesaf

en: Status
cy: Statws

en: List
cy: Rhestr

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Categories
cy: Categorïau

en: Search
cy: Chwilio

en: Weight
cy: Pwysau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Help
cy: Cymorth

en: Continue
cy: Parhau

en: Configure
cy: Ffurfweddu

en: Last
cy: Olaf

en: Uninstall
cy: Dad-osod

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Search results
cy: Canlyniadau chwilio

en: First
cy: Cyntaf

en: Default sort
cy: Rhagosod dosbarthiad

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
