Project Browser (2.0.0-beta2) - en to gu translation catalogue (19 entries)

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: List
gu: સૂચિ

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: Search
gu: શોધ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Help
gu: મદદ

en: Continue
gu: ચાલુ રાખો

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Uninstall
gu: દૂર કરો

en: Search results
gu: પરિણામો શોધો

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
