Project Browser (2.0.0-beta2) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: List
jv: Daftar

en: Actions
jv: Aksi

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Categories
jv: Kategori

en: Search
jv: Goléki

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Help
jv: Pitulungan

en: Continue
jv: Lanjutna

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Uninstall
jv: Dicopot

en: Install
jv: Dipasang

en: Search results
jv: Kasilé golékan

en: Enabled filters
jv: Saringan sing urip

en: Installed
jv: Dipasang

en: About
jv: Ngenani
