Project Browser (2.0.0-beta2) - en to mk translation catalogue (8 entries)

en: List
mk: Листа

en: Actions
mk: Акции

en: Categories
mk: Категории

en: Search
mk: Барање

en: Settings
mk: Поставки

en: Help
mk: Помош

en: Configure
mk: Конфигурирање

en: Uninstall
mk: Деинсталација
