Project Browser (2.0.0-beta2) - en to sv translation catalogue (37 entries)

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: List
sv: Lista

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Projects
sv: Projekt

en: Categories
sv: Kategorier

en: Search
sv: Sök

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Help
sv: Hjälp

en: Continue
sv: Fortsätt

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Last
sv: Sista

en: Uninstall
sv: Avinstallera

en: Install
sv: Installera

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Source
sv: Källa

en: Search results
sv: Sökresultat

en: First
sv: Första

en: Enabled filters
sv: Aktiverade filter

en: Installed
sv: Installerad

en: Recipes
sv: Recept

en: Grid
sv: Rutnät

en: Filter by category
sv: Filtrera per kategori

en: About
sv: Om

en: Default sort
sv: Förvald sortering

en: Newest first
sv: Nyaste först

en: Uses
sv: Använder

en: Sort options
sv: Alternativ för sortering

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: Placeholder
sv: Platshållare

en: Clear selection
sv: Rensa urval

en: Compatible
sv: Kompatibel

en: Not compatible
sv: Icke kompatibel
