Project Browser Gitlab (2.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Group
cs: Skupina

en: Domain
cs: Doména

en: group
cs: skupina

en: Machine name
cs: Strojový název
