Project Browser Gitlab (2.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Group
es: Grupo

en: Domain
es: Dominio

en: group
es: grupo

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Newest First
es: Más reciente primero
