Project Browser Gitlab (2.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Group
fr: Groupe

en: Domain
fr: Domaine

en: group
fr: groupe

en: Machine name
fr: Nom système
