Project Browser Gitlab (2.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Group
hu: Csoport

en: Domain
hu: Domén

en: group
hu: csoport

en: Machine name
hu: Programok által használt név
