Project Browser Gitlab (2.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Group
uk: Група

en: Domain
uk: Домен

en: group
uk: група

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Add source
uk: Додати джерело

en: Source name
uk: Вихідна назва
