Project Browser Gitlab (2.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Group
ca: Grup

en: Search
ca: Cerca

en: Domain
ca: Domini

en: group
ca: grup

en: Machine name
ca: Nom-màquina
