Project Browser Gitlab (2.0.0-alpha2) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Group
de: Gruppe

en: Categories
de: Kategorien

en: Search
de: Suche

en: Domain
de: Domäne

en: group
de: Gruppe

en: Machine name
de: Systemname

en: Add source
de: Quelle hinzufügen

en: Newest First
de: Neueste zuerst

en: Source name
de: Name der Quelle
