Project Browser Gitlab (2.0.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: Search
mn: Хайх

en: Domain
mn: Домэйн

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
