Project Browser Gitlab (2.0.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Group
mr: समुह

en: Categories
mr: केटेगरीज

en: Search
mr: शोध

en: group
mr: समुह
