Project Browser Gitlab (2.0.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Group
ne: समूह

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Machine name
ne: मशीन नाम
