Project Browser Gitlab (2.0.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Group
ar: المجموعة

en: Categories
ar: التصنيفات

en: Search
ar: بحث

en: Domain
ar: النطاق

en: group
ar: مجموعة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي
