Project Browser Gitlab (2.0.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Group
ast: Grupu

en: Categories
ast: Categoríes

en: Search
ast: Guetar

en: Domain
ast: Dominiu
