Project Browser Gitlab (2.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Group
az: Qrup

en: Search
az: Axtarış

en: Domain
az: Domen

en: Machine name
az: Maşın adı
